30denní meme II - den sedmnáctý

6. června 2018 v 8:00 | Chiarore |  Z blogového světa

Hurá, jsem za půlkou.
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok - minulá odpověď ZDE


Těžko říct, jestli je tím myšlen kalendářní rok nebo období dvanácti měsíců. Posledně jsem to psala v prosinci, to mi rozhodování značně ulehčilo. Ale vezmu to asi jako dvanáct měsíců, ať toho mám víc.


NEÚSPĚCHY

No... Já jich asi zas tolik nemám. Vadí mi, že jsem přibrala. A že jsem se nenaučila hrát na kytaru ani mluvit německy, i když jsem se pro to ze startu tak nadchla. Na moji obranu jsem toho měla dost i tak. Což souvisí s tím, že mám tak trochu pocit osobního selhání kvůli tomu, že jsem si svým přeplněným kalendářem přivodila vleklé zdravotní problémy a ani tak se nedokážu donutit, abych zvolnila. Snažím se stíhat všechno a kdyby mi teď neubylo práce, asi bych se z toho musela složit, abych dobrovolně zvolnila. Asi to souvisí s tím, že si chci všechno dopřát, jak zážitky, tak určitý životní standard, a nerada se omezuju, když vím, že když nejsem líná, můžu si to pak dovolit.


ÚSPĚCHY


Tak tady se můžu rozšoupnout :D Pokud mohu soudit, posledních dvanáct měsíců se daří víceméně všechno, na co sáhnu. Mám skvělého přítele, nové auto, lepší práci, nový sestřih, bydlím zase na vesnici, dostala se mi do ruky červená rtěnka, která mi sluší, a konečně jsem si dodělala trenérský kurz. Mám přesně ten aktivní život, který jsem vždycky chtěla včetně plno nových zážitků. Dostanu se k hodně věcem, které jsem si buď vyzkoušela, nebo si v budoucnu můžu vyzkoušet. Měla jsem k tomu sklony i předtím, ale až poslední rok dva přestávám dovolovat strachu a jiným překážkám, aby mi bránily v dělání zajímavých věcí. Nápady mi zatím nedošly a docela dost nových podnětů dostávám i od milého. Třeba nápad udělat si řidičák na motorku, a když vymyslím, kde na to vezmu, jednu si koupit. Už teď mě baví ohromené pohledy lidí, kterým o tom říkám. Je to, jako když zjistí, že mám tetování nebo že jsem nebyla tak slušná holka, jak si o mě mysleli. Možná je to blbost, ale já trochu nenápadné rebélie k životu potřebuju, abych se nenudila. Plus se mi VELMI líbí fakt, že s motorkou odpadá problém s parkováním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama