30denní meme II - den dvacátý sedmý

16. června 2018 v 8:00 | Chiarore |  Z blogového světa
Přiznejte se, kolik z vás si všimlo, že se už několik dní zveřejňují články vždycky v osm ráno? Ať žije možnost si to nachystat dopředu!
27. den - jaký problém jsi měl/a - minulá odpověď ZDEMým obrovským problémem vždycky bylo moje staré auto. Do poslední chvíle dělalo naschvály a to i přímo v den, kdy se mělo prodávat, když se mu zasekly dveře (o nutné výměně lambda sondy, aby udělalo STK, ani nemluvím). Naštěstí jde už o problém definitivně vyřešený a můj fordík zatím šlape jako hodinky, tak mám po starostech.

Jaký problém mám a chtěla bych letos vyřešit? Nechuť k běhání. Přemýšlím nad tím čím dál častěji. S pracovní dobou, jak mám, je pro mě některé dny lepší ranní cvičení než večer, kdy už se mi nic nechce, ale jelikož dům od milého tak nějak nemá dveře do ložnice, nemůžu přejít na ranní cvičení, aniž bych ho nevzbudila. Nabízí se tedy alternativa koupit si pořádné boty, nastudovat běžeckou teorii a vyrazit ven. Jenže když mně se taaak nechce. No, zkusím se nějak psychicky naladit a třeba to zlomím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama