30denní meme II - den devatenáctý

8. června 2018 v 8:00 | Chiarore |  Z blogového světa
Už se mi poněkolikáté stalo, že mi nefungovalo automatické ukládání na blogu a ještě mi celý web spadnul, takže musím psát všechno znova. Začínám podezřívat skvělý Internet explorer, který tu máme. A mám vážné obavy o stav klávesnice, jestli se to stane ještě jednou.
19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče - minulá odpověď ZDE


Hm. Hmm. Hmmm. Když to shrnu, jsem hodné děvče, mám benevolentní rodiče a navíc je tu ta drobnost, že jsem dospělá a už s nimi dávno nebydlím, tak se obávám, že toho moc nevymyslím.

Trnem v oku se jim stal můj převzatý motorkářský koníček. Tím spíš, že jsem si řekla, že když už mám nakoupenou výbavu, mohla bych si udělat i řidičák, abych to užila i sama za sebe a ne jenom v závislosti na někom jiném. Rodiče se okamžitě vytasili se statistikami smrtelných nehod, které posbírali na netu, a dali důrazně najevo, že se jim můj napad sedat na motorku zdá dost pitomý. No, co se dá dělat. Bavit se se mnou kvůli tomu nepřestanou a já sama se nebudu držet od motorek dál jenom proto, že by se mi mohlo něco stát.

Jinak opravdu nic nemám. Noční procházky jsou tak trochu pasé, když bydlím v cizí vsi a nemám za kým chodit. A do Brna pěšky zatím nedojdu, tak stejně musím autem (nebo v budoucnu na motorce).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama