30 denní meme II - den třicátý

19. června 2018 v 19:41 | Chiarore |  Z blogového světa
A je to tady! Krásný poslední den, který možná už bude poslední definitivně, protože si jsem celkem jistá, že tohle už potřetí nedám. Jednak mě to fakt nebaví a potom mi přijde hodně dnů na stejné brdo a ve finále z toho vychází ještě nudnější rychloslátaniny, abych měla něco napsané. Podobně jako dneska.

30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc - minulá odpověď ZDEMůj největší úspěch je, že jsem dodělala tohle meme a snad s výjimkou jediného dne dokonce včas. Jinak jsem našla (dobře, milý našel) skvělou kadeřnici přímo tam, kde bydlím, takže už nemusím hodinu jezdit k té staré, konečně jsem se projela na motorce a byla jsem přítomna na svatbě svého nejlepšího kamaráda. Hlavně na to poslední jsem moc pyšná a přeju jemu i jeho manželce do života to nejlepší.

Neúspěchy si nějak nevybavuju. Obecně se mám dobře a nemám si na co stěžovat (jak už jsem mockrát psala). Jak by řekla má kolegyně z práce, vše je zalité sluncem :)

Tímto se s celým meme slavnostně loučím a doufám, že moje další články budou kvalitnější. Mějte se krásně, přeju hezké léto a bezvadnou dovolenou, pokud se někam chystáte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama