Červenec 2017

Jdu se flákat

22. července 2017 v 13:02 | Chiarore |  Zápisky
Normálně se kamarádi a známí v pátek ptají, co děláte o víkendu. U mě se tato otázka za poslední půlrok přetransformovala na: "Jsi na benzínce nebo ve sportcentru?" Jakékoliv mnou nahlášené volno doprovází podezřívavé pohledy a dotazy, jestli mám opravdu volno nebo si ZASE beru dovolenou, abych mohla na brigádu. Když nemám práci ani brigádu, znamená to, že mě čeká workshop nebo prostě jenom cvičení. A když nejde ani o jedno, nejspíš jsem padla vyčerpáním a v posteli sbírám síly na další vražedný maraton.

Anebo ne?

4. července 2017 v 20:55 | Chiarore |  Oznámení
Ne, ne a ne! Teda, vy to možná nevíte, ale jsem celkem náladový člověk. Myslím, že jako žena, blondýna a "umělec" k tomu na to mám právo. V neděli jsem měla celkem blbou náladu a myslela jsem si, že dělám správně. Ale teď jenom celou dobu přemýšlím o tom, že bych měla zakládat další blog, což by znamenalo vymyslet přezdívku, navrhnout design (už tady ten mi dal hodně zabrat) a začínat od nuly, a došla jsem k tomu, že už se mi do toho nechce. Jistě, pořád tu jsou důvody, kvůli kterým jsem se k tomu kroku původně rozhodla. Nicméně mi nakonec přijde lepší postavit se k situaci čelem a vyrovnat se s tím. Koneckonců je jedno, za jakým účelem sem čtenáři chodí, hlavně když chodí.

Mimochodem, včera měl můj blog narozeniny, tak si zpětně přeju všechno nejlepší :D

Konec blogu

2. července 2017 v 11:59 | Chiarore |  Oznámení
Tak je to tady. Můj blog oficiálně končí. Nejde o náhlé rozhodnutí. Přemýšlím nad tím už dva měsíce a i když jsem byla nejdřív pevně rozhodnutá, že tenhle blog udržím, nakonec jsem si uvědomila, že to nemá cenu. Prostě mi to za to nestojí. Nebudu veřejně rozepisovat důvody, které mě k tomu vedly. Když se netýkají jenom mé osoby, nebylo by to správné :) Přeji vám všem, co jste sem chodili, hodně štěstí v životě a co se mě týče, já se budu dál snažit žít tak, abych měla klid a mohla být se svým životem spokojená.