Nová rubrika

3. června 2017 v 18:48 | Chiarore |  Příhody s lidma
Wohooo, máme tady novou rubriku. Jestli to není znak toho, jak moc se na brigádě nudím, tak už nic. Jak její název napovídá, bude zaměřená na lidi, konkrétně na ty, o kterých budu mít potřebu se zmiňovat veřejně (no jo, to by vás samotné nenapadlo). Možná něco přidám, možná už taky ne. Zatím aspoň uvedu pár příkladů, jak bych si to asi představovala :D

PŘÍKLAD:
Dnes mi bylo asi desetiletým klukem důležitě oznámeno, že máme vyprodané oba druhy jeho oblíbeného nanuka. Nevěděla jsem, jestli po mně chce kajícný slib, že to do jeho příští návštěvy napravíme, nebo doporučení podobného výrobku, což bych vlastně jako dobrý obchodník měla udělat. Místo toho jsem se zmohla na soucitné přikývnutí a přiblbý neurčitý úsměv, dokud si s povzdechem nevybral něco jiného.

PŘÍKLAD2:
V jediné chvíli z celého dne, kdy byly dnes všechny stojany obsazené, přijel starší manželský pár, zaparkoval hezky u stojanu a začal si důkladně pucovat auto (včetně umytí poznávací značky a přeleštění všech skel). Odjeli po deseti minutách za doprovodu mnoha a mnoha nenávistných pohledů řidičů, kteří za nimi netrpělivě čekali ve frontě, až si budou moct natankovat.

PŘÍKLAD3:
Ale tady jsem měla co dělat, abych se nezačla smát. Opět starší manželský pár. Děda přišel dovnitř zaplatit benzín a zatímco platil, všimla jsem si, že nás z auta propichuje pohledem nakvašená babka, kterou tam nechal. A zatímco on se na mě při odchodu ještě usmál, babka zdatně napodobovala pohled Darth Vadera, snažícího se zabít nepřítele.

To je prozatím všechno. Představu jste si asi udělali a já musím jít uklízet záchody (příhody s lidma z téhle oblasti raději vynechám), tak si užívejte víkendu a ať ho netrávíte prací jako někteří z nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama