30denní meme- den sedmnáctý

18. prosince 2012 v 17:06 | Chiarore |  Z blogového světa
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rokKdyž si má člověk vybrat, jestli chce slyšet první dobrou nebo špatnou zprávu, vybere vždycky špatnou. Proto budu nejdřív psát o tom, co se letos nepovedlo :) Vlastně se mi tohle meme hodí, na deníčkovém blogu jsem na Silvestra vždycky dělala rekapitulace celého roku a jelikož už je skoro konec roku, můžu to teď udělat i tady.

NEÚSPĚCHY

Můj první neúspěch je určitě předčasné ukončení studia VŠ. Ještě jsem oficiálně pořád student, ale po tomhle zkouškovém už nebudu. Sociologie zkrátka není můj obor a trochu mě mrzí, že mi to muselo dojít až teď a ne už loni, kdy jsem o odchodu ze školy taky přemýšlela.

Další neúspěchy zřejmě nemám. Holt kdo nic nedělá, nic nezkazí a u mě to platí dvojnásob :)

ÚSPĚCHY

Udělala jsem řidičák a dokonce na první pokus! Sice jsem neměla, ale o tom vám povykládám někdy jindy :) Článek o mých řidičských schopnostech už nějakou dobu chystám.

Začala jsem chodit do práce a ještě mě nevyhodili. Pracuju od března na benzínce a jsem tam spokojená :) Předtím jsem byla tři měsíce na brigádě v tescu (supermarketovém) a prostředí se mi zdálo mnohem horší. Zákazníci se ještě dají brát s rezervou, ale když máte nanic šéfa, je to už horší. Na benzínce jsem zatím neměla žádný problém (když nepočítám pár rozbitých věcí, jsem šikulka...) a šéf se mi snaží pomoct, ne mě ještě víc vydeptat. Navíc když pracujete na hlavní pracovní poměr, máte nárok na placenou dovolenou, což se mi taky hodně líbí :D

Moje básničky se dostaly do výběru toho nejlepšího na TT (téma týdne). To byla vážně pecka. O tom, že nějaké výběry existují, jsem nevěděla, dokud mi Alča nenapsala, že jsem se do jednoho dostala. Konkrétně se jednalo o básničku genialita. Sranda je, že když jsem se dostala do dalších výběrů, už mě o tom nikdo neinformoval. Málem bych zapomněla, u téhle básničky mi taky nechala milý komentář notoricky známá blogerka Yuri.

Začala jsem pravidelně cvičit. To si určitě místo ve výčtu úspěchů zaslouží. Jediný sport, který jsem kdy dobrovolně dělala, byly procházky. Ještě bych brala aerobik, ale že někdy budu chodit na takové mučení jako body form a ještě dobrovolně... Jako třešničku na dortu přidám ještě zumbu, které jsem se statečně vyhýbala hned od začátku, protože byla v módě a chodili tam všichni. Do svetrů se sice pořád úplně nevejdu (mám v nich malou pneumatiku), ale jednou se mi to určitě povede :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama