11 otázek

28. listopadu 2012 v 13:24 | Chiarore |  Z blogového světa
Kvůli tomuhle dílku jsem musela vytvořit zvláštní rubriku. Nejedná se totiž o můj nápad, ale o nápad někoho jiného. Dostala jsem totiž úkol. Bylo mi položeno jedenáct otázek a měla jsem na ně odpovědět. Jedná se o jeden z projektů, co jsou k vidění v blogovém světě, proto název rubriky. Otázky mi pokládala bloggerka Mengano. No a to je na úvod vše. 1. Do jaké míry se ztotožňuješ s pořekadlem "bližší košile než kabát"?
  Po rychlé poradě se strejdou Googlem (ano, s hanbou přiznávám, že mi zůstal význam tohoto pořekadla až do dnešního dne utajen) říkám, že je to naprosto přirozené.
 2. Dovedl/a bys odpustit svému blízkému člověku něco opravdu hodně špatného?
  To záleží na tom, jak kdo interpretuje výraz "něco opravdu hodně špatného". Sáhnutí na život jiného člověka se odpustit nedá. Stejně tak jeho týrání. Ale to ostatní? To určitě ano, pokud člověk svých chyb lituje a chce je napravit. Už jsem odpuštěla. A zatím jsem toho nikdy nelitovala.
 3. Existuje na naší současné politické scéně alespoň jeden člověk, o kterém můžeš říct, že si ho lidsky vážíš?
  Nevím. Nerada pronáším soudy o lidech, které osobně neznám.
 4. Proč chodíš/ nechodíš k volbám?
  Chodím. I špatný volič je lepší než žádný. Kdyby se všichni věční reptalové zvedli a společně zvolili jinou politickou stranu, převálcovala by všechny velké a zavedené. Jenže to už by nemohli reptat...
 5. Myslíš, že je možné vydržet s jedním partnerem celý život?
  Tohle je otázka, na kterou odpoví jinak mladý zamilovaný člověk a jinak někdo, kdo už je rozkoukaný po světě. Určitě je možné to vydržet. Jestli opravdu šťastně? To nevím. Ale... nemůžu soudit, dokud jsem to nezkusila :)
 6. Bojíš se budoucnosti?
  Tak napůl. Hlavně vůbec nevím, co mi přinese.
 7. Která je tvoje nejlepší vlastnost?
  Nejsem žárlivka :) Ale vůbec. Někteří mí kamarádi tvrdí, že kdo nežárlí, nemiluje. Podle mě je to blbost. Prostě mám na práci lepší věci než neustálé přemýšlení o tom, s kým partner zrovna spí, když je bez dozoru.
 8. Myslíš, že by se mělo povolit užívání lehkých drog (např. marihuana)?
  Znám lidi, kterým marihuana usmažila mozek. Taky znám lidi, co ji vesele hulí bez očividných následků. A nikdy jsem nezažila, aby byli lidi pod vlivem marihuany agresivní. Navíc už je stejně napůl povolená, takže bych asi nechala na lidech, ať rozhodnou, co je pro ně nejlepší.
 9. Existuje něco, bez čeho si svůj život nedokážeš představit?
  Láska. A je jedno, jestli jde o lásku k člověku, procházce, psaní, kočkám nebo něčemu jinému. Člověk by měl mít pro co žít.
 10. Existuje něco, co k svému životu vůbec nepotřebuješ?
  Silonky. Ještě přežiju ty ponožkové do balerín, ale plnohodnotné rádoby neviditelné silonky jsou podle mě vymyšlené jenom kvůli mučení holek jako já. Je to hned plné ok, nedá se v tom pořádně zajít na záchod a studí to. Ale jestli mám brát otázku doslova, tak jsem odpovědí nesplnila zadání, jelikož tento mučící nástroj bývá součástí dress code snad na každé trochu slavnostnější akci, takže ho mít musím. Takže co jiného doopravdy nepotřebuju? Třeba cigarety. Ty by mi vážně byly k ničemu.
 11. Šly ti moje otázky hodně na nervy?
  Nešly ;) Strašně ráda o sobě píšu, takže i když jsem to nečekala, aspoň jsem spojila příjemné s užitečným.


Tak, podle pravidel bych měla vymyslet jadších jedenáct otázek a oslovit jedenáct bloggerů, co by mi na ně odpověděli. To ale vynechám, jelikož můj blog navštěvuje v průměru tak jedenáct lidí a půlka z nich jsou kamarádi nebo rodina, kteří blog nemají, takže bych tolik lidí ani nesehnala :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jediny-blog jediny-blog | E-mail | Web | 28. listopadu 2012 v 13:30 | Reagovat

pekny

2 mengano mengano | E-mail | Web | 28. listopadu 2012 v 13:57 | Reagovat

Děkuju ti z celého srdce za odpovědi :-)
Utvrdila jsi mě jimi v mém názoru na tebe :-)
Klidně otázky vymysli a koho se budeš chtít zeptat, tomu to napiš na blog. Jen ať klidně k tobě přijdou. Tvůj blog je přece prima a je potřeba, aby se o něm trochu vědělo ;-)

3 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 28. listopadu 2012 v 20:06 | Reagovat

Pekne napsane, trochu vazne, az na tie silonky. Ale kludne povedz kamosom, ze ziarlivost je uznavna choroba, mali by ju dokonca akceptovat aj nemocenske poistovne. :-D

4 chiarore chiarore | Web | 29. listopadu 2012 v 18:05 | Reagovat

[2]:  To ano, ale taková propagace blogu není můj styl :) Jsem zvyklá psát hlavně pro sebe (čtyři roky jsem měla blog, na který jsem chodila jenom já), takže mi to ani nevadí.

5 mengano mengano | E-mail | Web | 29. listopadu 2012 v 18:15 | Reagovat

Jasně :-)
Jenže tohle není žádná propagace blogu, jak ji známe z otravných spamů ;-)
Někdo prostě vymyslel blbinu a už se to veze. Původně jsem vůbec neměla v úmyslu vymýšlet otázky a posílat letadýlko dál, ale když jste se s Arvari a Říjnovou ozvaly, že o ničem nevíte, tak jsem změnila názor :-)
Já k tobě na blog chodím ráda, protože se mi líbí tvoje hezké básničky i ostatní texty. Mám ráda blogy, na kterých se pozná, že autor má v hlavě mozek ;-)
Jo, a silonky taky nesnáším, většinou se mi na nich udělá oko ještě před tím, než do nich vlezu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama